Faydaları Nelerdir ?

Bedenimiz, yaşamımız boyunca, zorlu koşullarda bize hizmet etmek için yorulur. Özellikle çalışırken (oturarak ya da ayakta, hiç fark etmez) vücut ağırlığımızı taşımakla yükümlüdür. Bazen yanlış duruş ve oturuş, bazen kalıtsal omurilik problemleri, bazen de yaşadığımız çeşitli rahatsızlıklar yüzünden bedenimiz sadece yaşlanmakla kalmaz; bir de kronik rahatsızlıklara daha yatkın hale gelir. İşte Yumeiho Terapisi, bu noktada devreye girerek, yeniden doğmuş gibi hissetmenizi sağlar.

Yumeiho, kan dolaşımını ve metabolizmayı düzenler. Aynı zamanda duruşu, biyomekaniği ve organların fonksiyonlarını destekler. Birçok hastalık, Yumeiho ile tedavi edilebilmektedir.

Yumeiho’nun tedavi edebildiği fiziksel hastalıkların dışında, bu terapi; yaşam tarzı ve düşünceler üzerinde dahi etki gösterir. Sürekli görülen tedavi, tüm hastalıkları daha başlangıç aşamasındayken ortadan kaldırır. Diğer tedavi yöntemlerini kesinlikle reddetmeyen bu yöntem, ilaç tedavisiyle birlikte de kullanılabildiği için, hali hazırda sürmekte olan tedavilere hiçbir şekilde engel değildir.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yumeiho Nedir?

Yumeiho İle Neler Tedavi Edilir?

Türkiye Ve İstanbul’daki Yumeiho Terapisti Ve Eğitmenleri

İletişim: 0532 341 20 14